קצת על סטודיו מורן

"סטודיו מורן" ממוקם במושב בארותיים, סטודיו באווירה כפרית זו סיסמא יפה וזה בדיוק מה שרציתי ליצור עבור המתאמנים שלי. מקום נעים, קרוב לבית ואינטימי, המאפשר אימון לגוף ולנפש, עם הנוף הכפרי הנהדר של עמק חפר.
 

הסטודיו קרם עור וגידים. היום מתקיימים בסטודיו אימוני פילאטיס קבוצתיים בשילוב מכשירי ה-springboards, אימונים פרטיים על מכשירי הפילאטיס ואימונים פרטיים על מכשיר הג'ירוטוניק ועוד מתוכנן על הפרק…

 

קצת עלי

אימון על מכשיר ג'יירוטוניק
אימון על מכשיר ג'יירוטוניק
אימון על מיטת פילאטיס רפורמר

אני מורן, מאמנת ובעלת סטודיו מורן. סיימתי את הכשרתי בשנת 2011 ומאז מלמדת פילאטיס מזרן ומכשירים בקבוצות ובאימונים אישיים. בנוסף בהכשרתי אני מורה לג'ירוקינסיס וג'ירוטוניק.

בנערותי נפגעתי בתאונת דרכים, שנים רבות סבלתי מכאבי גב שהפכו לחלק מחיי. לקחתי כמובן מאליו שעמידה מעבר ל-10 דקות תלווה בכאבים. בנסיעה ארוכה ברכב, ישיבה ממושכת, פעולה פשוטה כמו רכינה מעל הכיור לשטיפת כלים או ניקיון הבית, תמיד הגב אותת ולא נתן לי מנוח. משנחשפתי לעולם הפילאטיס ועולם הגי'רטוניק השתנו חיי מקצה לקצה. הכאב הזה, שניהל אותי והיה חלק בלתי נפרד מחיי, פשוט נעלם, נגוז! לא כמעשה קסמים, אלא  ע"י התמדה באימונים על בסיס יום יומי, העמקת הידע שלי בגוף האדם, אורך רוח והבנה שתהליכי השינוי לוקחים זמן ודרושה סבלנות והנה "הפלא" קרה. הצלחתי לייצר שינוי מהותי ביציבה שלי, באיכות התנועה שלי, בגמישות השרירים וחוזק השרירים והאיזון הנכון ביניהם. לא הכל מושלם לפעמים ישנם עומסים ומכאובים אך כמו שהם באים כך הם חולפים ולא נשארים כדרך קבע. מבחינתי עשיתי מה שהכי חשוב בעיני - היטבתי עם עצמי!

אשמח להיטיב עם כל מי שמעוניין וחפץ ללמוד את שיטות התנועה המדהימות האלו ששינו את חיי.

 

צור קשר

סטודיו מורן

הנחלים 44, מושב בארותיים, עמק חפר

054-4731143

StudioMoranIL@gmail.com

הודעתך נשלחה